KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17142397
nr 1714 2397
Edward Pierzynski
(f. 1922)
Oljemålning, Slädfärd i vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 60x90 cm, yttermått inklusive ram: 80x110 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 28 juli 2025
kl 20:46:08
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr